CHP İzmir Belediye Meclis Üye listesi açıklandı

GÜNDEM

CHP İzmir’de Belediye Başkan ve Meclis Üyesi aday listeleri ilçe seçim kuruluna teslim edildi.

İşte o liste:

ALİAĞA
Aliağa Belediye Başkan adayı: Barış Eroğlu
Aliağa meclis üyesi adayları: Erol Güngör, Selma Orhan, Murat Yaman, Bahar Deniz, Ulviye Öztürk, Zeki Keski, Ali Serçe, İlyas Akyıldız, Ünal Güreli, Hakkı Sözen, Pelin Kaya, Erdinç Şen, İmran Aksu, Faik Babayiğit, Yaşar Kaya, Necati Üşenti
Kontenjan: Saim Yurdakul, İbrahim Güngör, Taha Akın

BAYINDIR
Bayındır Belediye Başkan adayı: Ufuk Sesli
Bayındır meclis üyesi adayları: Ruhi Akşan, Macit Genceroğlu, Cemal İrim, İsmet Gencer, Arif Uyguner, Süleyman Tırımcı, Mustafa Tanç, Seher Doğanay, Hasan Dülger, Hafize Özkır
Kontenjan: Veli Uludağ, Durmuş Köpüklü

BAYRAKLI
Bayraklı Belediye Başkan adayı: Hasan Karabağ
Bayraklı meclis üyesi adayları: Hatice Tatlı, Levent Ölçer, Fahrettin Orandı, Necati Yıldız, Cindi Canpolat, Münir Demir, Gönül Vural, Ali Alan, Emre Maraz, Hamdi Vatansever, Ramazan Bulut, Sema Turan, Nail Kurtuluş, Ayşegül Bahadır, Fatma Atalay, Fatma Duygu Kumaş, Faysal Yıldız, Gamze Gülçamur, Cahit Karayalçın, Yılmaz Deryol, Erkan Ceylan, İlhan Sefacı, İsmail Horoz, Serdettin Coşkuner, Muharrem Ekti, Şevket Cengiz güven, Emine sevinç, Abidin Yücesal, Tansel Namlıses, İbrahim Varol, Fatma Hışır, Gökhan Kafalı, Şükran Kaçmaz
Kontenjan:Yeşim Tekoğlu, Hasan Karabağ, Mustafa Çekiçci, Şeref Balbay

BALÇOVA
Balçova Belediye Başkan adayı: Mehmet Ali Çalkaya
Balçova Meclis Üyesi adayları: Şerif Sürücü, Banu Gençkan, Murat Cihan, Yılmaz Eroğlu, Elif Sönmez, Erdoğan Öztürk, Sibel Gerdan, Metin Tunus, Şahin Özdemir, Mehmet Yıldız, Ender Akboğa, Yücel Damar, Remziye Yüksel, Ayfer Turgut, Gülten Bilgi, Umut Geçgil, Yeşim Barş, Ahmet Güleryüz, Yunus Çankal, Turgut Karahüseyin, Kemal Başkan
Kontenjan:Mehmet Onur Başar Üçkan, İlter Güventürk, Sinem Kılıç

BEYDAĞ
Beydağ Belediye Başkan adayı: Vasfi şentürk
Beydağ meclis üyesi adayları: Sabahattin Tekeli, İlyas Değirmenci, Mehmet Şenkal, Feridun Yılmazlar, Murat Kırcan, Mehmet Soğukkuyu, Serkan Işık, Yusuf Kader, Mustafa Yıldırım, Emrah Deniz
Kontenjan: Mehmet Saydam

BERGAMA
Bergama Belediye Başkan adayı: Mehmet Gönenç
Bergama meclis üyesi adayları: Mehmet Şerit, Mustafa Dinçer, Ümit Atlam, Burak Akgün, Serpil Güler, Gazanfer Taştan, Demet Demir, Sefer Tetik, Mehmet Demir, Seyin Zeytinci, Halil Erol, Gültekin Yıldıırm, Volkan Özkaya, İbrahim Turan, Nafize Gökkaya, Deniz Yolcu, Güven Akın, Gökhan Gönlügür, Erol Ülsen, Muhittin Akkaya, Orhan Karagülle, Hıdır Türkdoğan, Ayşe Çalışkan
Kontenjan: Murat Tanol, Mahmut Esat Dülge, Ali Kahyaoğlu

BORNOVA
Bornova Belediye Başkan adayı: Olgun Atila
Bornova meclis üyesi adayları: Bülent Çetinkaya, Erbay Kara, İbrahim Ulaş Polat, Pınar Uslu, Öget Cöcen,Eray Büyük,Mehmet Poyraz,Mehmet Çıtak, Gülören Öcal, Ethem İnal, Mehmet Soydan, Mustafa Akkaya, Erdoğan Çiçek,Veysel Özkan, Gürsel Özdemir, Sultan Tuzlacı, Hülya Uğurlu, Murat Kaya, Hasan Boyacı, Ramzan Kılınç,Taner Doğan, Tacettin Bulut, Sergül Çataldirek, Devrim Aydın, Ramadan Güler, Göksel Ceviz, Belgin Zal, Güllü Şenel, Nurhan Sertoğlu, Sadiye Şimşek, Şükran Kaya, Emine Yiğit, Sinan Sarıküse
Kontenjan: Sırrı Aydoğan, Cemal Şenel, Hamdi Kanlıoğlu, Cumhur Yılmaz


BUCA
Buca Belediye Başkan adayı: Levent Piriştina
Buca meclis üyesi adayları: Deniz Yücel, İsmail Bekiroğlu, Sadriye Özdemir, Canan Aydın Özkan, Serkan Kalmaz, Kasım Akdağ, Seyfi Vardar, Ali Güzel, Murat Işık, Arif Şen, Özgür Koç, Mahir Akkuş, Hıdır Kaya, Şenol Yetkin, Nehir Fırtına, Erhan Kılıç, Levent Yavuz, Haydar Karakoyun, Alpay Sağlıklıoğlu, Ali Yıldız, Fatma Tosunoğlu,Eşref çakır, Burcu Durmaz, Sultan Semitay, Gündüz Koçak, Ali Haydar Aytaç, Ali Ünlü,Mehtap Bingöl, Özlem Şen,Ekrem Aydın, Gülşen Polat, Gonca Ülkümen, Hüseyin Kaymaz
Kontenjan: Aydoğan Hepdemirgil, Seyit Ali Selek, Mahsun Vural, İlhan Dal

ÇİĞLİ
Çiğli Belediye Başkan adayı: Hasan Arslan
Çiğli meclis üyesi adayları: Vezir Aslan, Erkan Tuncer, Derviş Engin, Yüksel Ardıç, Haluk özgür, Güven Dursun, Halis Alkan, Dilek Fırak, İhtilal Gündüz, Mustafa Avdan, Meltem Ergül, Hüseyin Gündüz, Süleyman Kavas, Şeref Bektaş, Neriman Yurtsever, Yusuf Çoban, Hüseyin Kalkan, Tekir Sönmez, Doğan Gül, Sefer Çoban, Gazi Demir, Sebahat İssi, Pınar Kaplan
Kontenjan: Semra Aksu, Mehmet Taştan, Hasan Öztürk

ÇEŞME
Çeşme Belediye Başkan adayı: Muhittin Dalgıç
Çeşme meclis üyesi adayları: Aybas Yıldırım, Hızır Şerif Gün, Güneş Barbaros, Celil Altan, Abdullah Aküzüm, Banu Ayhan, Şakir Karadede,Veli Yüce, Ahmet Peker, Asuman Sağıroğlu, Yüksel Kızılateş, Mehmet Bilgiç, Hasan Delikaya
Kontenjan: Nurcan Albayrak, Esen Fatma Kabadayı

DİKİLİ
Dikili Belediye Başkan adayı: Mustafa Tosun
Dikili meclis üyesi adayları: Nazire Kösten, Gazi Akıncı,Adil Kırgöz, Murat Durak, Engin özkan, Yusuf Yılmaz, Sunay Yarar, Çiğdem Elibol, Hüsniye Yıldırım, Ahmet Göçmen, Seyfettin Uysal, Perihan hatice Avun, Osman Kasar
Kontenjan: Evren Evrenesoğlu, Ahmet Canseven,

FOÇA
Foça Belediye Başkan adayı: Gökhan Demirağ
Foça meclis üyesi adayları: Serdar Tunçbay, Beyhan Türker,Muzaffer Yolcu,Halil Çıtak, Burhanettin Celep, Zeynep Çemrek,Poyraz Aksoy,Recep Hacıoğlu, İlkay Söylemezoğlu,Neşe Uprak, Ceyhan Çetin,Hülya Dinçel, Kemal Çiftçi
Kontenjan - Raşit Dirim, Bahar Öztürk

GAZİEMİR
Gaziemir Belediye Başkan adayı: Halil İbrahim Şenol
Gaziemir meclis üyesi adayları: Abdurrahim Nursoy, Cenk Koç, Begün Say Köse, Aydın Tülü, Ali Kaya, Emin Aksoy, Mehmet Ali Yalçın, Elif Becek, Kasım Özkan, Şenay Çavdar, Birgül Değirmenci, Fatma Tınaztepe, Levent Bardakçı, Fahri Ayan, Ömer Koç, Saime Uzun, Ünal Işık, Neriman Balcı Türkeri, Halil Yaşar, Ramazan Özkan, Murat Serin, Mahmut Şaylan, Turgay Çetin, Ebru Aykaya, Hazel Öztürk, İlhan Özgün, Tamer Yelekçioğlu, Nülgün Karadeniz
Kontenjan: Önder Keskin, Yılmaz Ağırtaş, Muhittin Mert

GÜZELBAHÇE
Güzelbahçe Belediye Başkan adayı: Mustafa İnce
Güzelbahçe meclis üyesi adayları: İsmail Kandemir, Belgin İpekoğlu, Mehmet Eren, Özer Ertuğrul, Ozan Parla, Aras Kaynarca, Volkan Bağcı, Ferda Demirbaş, Keramettin Yüksel, Soner Tanrıkulu, Yaşar Üremiş, Sema Özbaş, Saliha Yıldızacar
Kontenjan: Kazım Çam, Alparslan Kandemir

KARŞIYAKA
Karşıyaka Belediye Başkan adayı: Hüseyin Mutlu Akpınar
Karşıyaka meclis üyesi adayları-Süha Barlak, Hamdulla Akgül, Şükrü Parmaklı, Deniz Erdoğan, İsfahan Naki, Gökhan Yılmaz, Adem Şahin, Gamze Uğurlu, Murat İpek,Muaamer Gezginci, Memet Muhtişavural, Sevnur Porto, Mehmet Özyiğit, Aysel Aksoy, Hayrullah Özkan, İpek Celek, Önder Koç,Ahmet Diker, Rıza Karayılanoğlu, Cem Durukan, Ahmet Duran Başaran, Yaşar Özcan, Nurşen Balcı, Faruk Yıldırım, Yücel Çağatay,Halil Soyaltın, Mehmet Tekin, Murat Ilgın, Serdar Yavaşoğlu, Murat Öğüt,Ahmet Doğan,Nilgün Şahin, Banu Özdemir,
Kontenjan: Mehmet Akça, Münire Altınbaş, Müyesser Özuslu, Mehmet Atilla Baysak

KARABAĞLAR
Karabağlar Belediye Başkan adayı: Muhittin Selvitopu
Karabağlar meclis üyesi adayları: Mehmet Aydoğan, Latif Büyükdağ, Turan Manduz, Mustafa Baran, Tuncer Polat, Emel Tangobay, Abdulvahap Batıhan, Yaşar Geylani, Bülent Sözüpek, Recep çatuk, Bülent torun, Ahmet Davulcu, Emin Uztemur,Ali Bartu, Selvinaz Ömür, Özgür Özdemir, Baki Durmuş, Hanize Uysal, Zakir Bel, Ahmet Şafak,Damla Çelik, Medeni Talay, Fatma Akıncı,Mehmet Metin, Aysun Kale, Feryal Güllüada, Emine Satan, Ayhan Çoğun
Kontenjan: Alev Ağrı, Engin Soy, Zafer Levent Yıldır, Latif Yelekçioğlu

KEMALPAŞA
Kemalpaşa Belediye Başkan adayı: Rıdavn Karakayalı
Kemalpaşa Mehmet Ayçil, Talat Özışık, Aytaç Cenk Özen,Selma Asal,Ayhan Gökdemir, Ahmet erten, Mehmet Önlü, Hasan Ali Oray,Kerim Kurnaz, Sibel Bezci, Yüksel Sarıbaş,İsmet Erdoğan, Engin Şahi, Mehmet Karadağ, Ersin Oğuz,Emrah Fahri Hakvar,Fahrettin Akmanel , Mustafa Kemal Türk,Sevtap Civaoğlu,gizem Şenay, Günay Şenay,İzzet Sözen
Kontenjan: Kemal Gündoğdu,Kudret Balcı, Mithat Atmaca

KONAK
Konak Belediye Başkan adayı: Sema Pekdaş
Konak meclis üyesi adayları:Ahmet Karadağ, Emrah Karamustafaoğlu, İbrahim Yıldız, Hayrullah Sorkun, Selami Ergül, Nükhet Akyıldız, Hasan Karakoç, Eda Çakmakçı, Hamit Mumcu, Erol Öztürk, Burhan Yılmaz, Rıdvan Tekin, Zeki gönen, Hale Erdem, Cem Aksan, Mehmet Şerif Demir, Çetin Altın, Kemal Özdönmez, İlker Varlı, Vedat Uğur, Zeynep Tulgar, Murat Erginci, Azmi Kumova,
Kontenjan: Ali Büyükkayıkçı, Fatma İpek İleri, Doğan bayram, Leman Tunuslu

KINIK
Kınık Belediye Başkan adayı: Mehmet Çetinkaya
Kınık meclis üyesi adayları:Hayriye Kaya, Mehmet Kızıl,Sinan Yılmaz, Ahmet Yıldız, Tuncay Çalışkan, Samim tunay, olcay Akın, Aytun yaraş, Nergiz Delil, Cihat Çimen, Rana Pamukçu, Mustafa İnem,Hüseyin tuncer
Kontenjan: İsmail Yılmaz, Murat Tosun

KİRAZ
Kiraz Belediye Başkan adayı: Ercan Ekici
Kiraz meclis üyesi adayları: Pilot Zeybek, Tevfik Dumanlıoğlu, Necati Efe, Süleyman Top, Özgür Kormaz, Sefer Aydın,Şehriban Palaz, İbrahim Devrim Kaya,Rabia Yüksel, Şakir Biber, Kemal Aydın, İsmet Yörük
Kontenajan: Salim Özkarakaş, Necati Demirer

URLA
Urla Belediye Başkan Adayı- Sibel Uyar
Urla meclis üyesi adayları:Yılmaz Karakayounlu, Ogün Ünal, Oben Sezer, Seyfettin Şen,Çağlagül Özçelik,Mehmet Bilgin,Okan Topal, Selçuk Balkan, Lütfi Özbay, Ertan Certel, Aytül Tokgözlü, Muammer Gaşgil,Ali haydar Yıldırım, Bülent Onat,Aysin Akyarlı,Hüseyin Demir,Eşref Kalkar,Faruk Tuna,Abdülselam Güneş, Sevgi Kahraman, Zehra Kaya, Belma Doğan Bumin
Kontenjan: Muzaffer Tunçağ, Bahri Yalaz, Fatma Gürsoy

KARABURUN
Karaburun Belediye Başkan adayı: Ahmet Çakır
Karaburun meclis üyesi adayları: Dinçer Özlüoğlu, İlkay Girgin Erdoğan, Bülent Gültekin, Hamdi Yavuz, Zuhal Okutan, Alaattin Haşut, Raife Karabatak, Ahserin Kaya
Kontenjan: Özhan Ünal

TİRE
Tire Belediye Başkan adayı: Tayfur Çiçek
Tire meclis üyesi adayları: Mustafa Güngör, Necmettin Uçmaz, Mustafa Önem, Azmi Öztüzün, Mehmet Hızlan, Kamil Taşal, Coşkun Koç, Bahadır Öztürk, Nazmi Bezci, Sıdıka Sezer Konursay, Nurdan Karaoğlanoğlu, Emrah Kacan, Sezai Koyun, İsmail Çakıroğlu, Mustafa Özer, Can Amaç, Murat Ersoy Karakış, Günseli Türkay, Berrin Yılmaz, Mehmet Şevki, Seyhun Soykan
Kontenjan: Atilla Çamlıoğlu, Yurdakul Hasel, Ahmet Küçüker

MENEMEN
Menemen Belediye Başkan adayı: Tahir Şahin
Menemen meclis üyesi adayları: Serpil Ertuğ, Mustafa Sevinç, İrfan Aras, Nuray Kızıltepe, Kenan Cengiz, Oskay Dönmez, Yakup Eyrice, Ercan Şenel, Halis Akdoğan, Mehmet Er, Seval Şahin, Metin Uzunnallı, Veli Çaylak, İbrahim Özder, Mehmet Ali Yıldırım, Adnan Gökdemir, Amin Görer, Halil Bulut, Zerrin Arslan
Kontenjan: İsmail Akıncı, Fatma Kar, Sebahattin İpektepe

MENDERES
Menderes Belediye Başkan adayı: Ahmet Pala
Menderes meclis üyesi adayları: Mustafa Öztürk, Bülent Rüzgar, Özlem Balım, Halil Taşkıran, Mustafa Kayalar, Ahmet İşler, Hüsniye Yavuzkan, Aşkın Eken, Urkiye İnal, Abdullah Yetiştiren, Zeki Taşyakan, Ali Yeşilyayla, Ayşe Ayık, Mehmet Karahitay, Faruk Ediz, Metin Uğur, Hidayet Aslankoç, Mehmet Erbudak, Alper Sürücü, Hakan Gök, Mehmet Göç, Ali Yaşar Kaygusuz
Kontenjan: Haldun Ertok, Ferhun Balaoğlu, Veli Sarıot

NARLIDERE
Narlıdere Belediye Başkan adayı: Abdül Batur
Narlıdere meclis üyesi adayları: Asker Güneş, Hakan Kılıç, Tuna Türksever, Esengül Kaleli, Merdan Salman, Devrim Kırlangıç, Akın Adıgüzel, Haydar Gülyekin, Kazım Ardıç, Yüksel Alev, İbrahim Kılıç, Hüseyin Akdağ, Sibel Sessiz, Alişan Kılıç
Kontenjan: Mehmet Maltepe, Tibet Foçalı, Mustafa Oğlak

SEFERİHİSAR
Seferhisar Belediye Başkan adayı: Tunç Soyer
Seferihisar meclis üyesi adayları: Osman Ürkmez, Tayfun İlhani, Hüseyin Ercan, Gürhan Özata, Fehmi Onur Harman, Ahmet Güneş, Erbay İndah, Mustafa Ulu, Halil Balta, Melek Tiriç, Reşat Gültekin, Şadiye Kolat, Şirin Erdem
Kontenjan: Yelda Celiloğlu, Mehmet Şener

ÖDEMİŞ
Ödemiş Belediye Başkan adayı: Bekir Keskin
Ödemiş meclis üyesi adayları: Erol Soyuer, Ali Demirel, Muhittin Cumhur Şener, Nazan Dönmez, Hayrettin Çamlıberi Ruhi Şenoz, Mustafa Güldürür, Özkan Akgün, Sezer Türkmenoğlu, Gülşen Arıkan, Ali Eker, Tuğran Dumanlılar, Metin Uçar, Bahriye Kaner, Halil Kır, Zihni Duran, Fahri Sayat, Mehmet Beşir Saygın, Özlem Soykan, Faruk Taşkoyan, Figan Kırsoy Karakçı, Muhlise Bintepe, Sedat Dereli, Mehmet Soğancı, Ali Karaman, Gönül Esim, Buket Gültepe, Necip Urtimur
Kontenjan: Hüseyin Kur, Hilkat Uyguner, Ulutan Torun

 

Güncel Köşe Yazıları
Atilla Sertel
Zulmedenlerin safında hiç olmadık
Mustafa Özuslu
Parti Militanı
Salim Çetin
SANAT SOKAKTA
Sami Altınkaya
“ İSTİFA ”
Fatih Yurdakul
CHP’li SEBASTİAN
Çağrı Gruşçu
Büyük İskender’in Rüyası
İzzet Türker
Geçersiz-Tutarlılık
Çöp Adam
İYİLER NASIL KAZANIR?
En Çok Okunan Haberler
tramvay-mithatpasadan-gececek
Tramvay Mithatpaşa'dan geçecek
tureli-emeklinin-insanca-yasayamadigi-vurgusunu-yapti
Türeli emeklinin insanca yaşayamadığı vurgusunu yaptı!
chpden-hirsiz-var-oyunu
CHP'den 'Hırsız var' oyunu
souvenir-2014-izmirde-basladi
SOUVENIR 2014 İzmir'de başladı
iste-yeni-il-baskan-vekili
İşte yeni İl Başkan Vekili!

SOSYAL MEDYA

www.egeninhabercisi.com - Her Hakkı Saklıdır © 2014 Kullanım Koşulları ve Gizlilik Politikası